Thread Closed 

Share on Facebook Share on Twitter

 
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yasal Uyarı
Author Message
Number One Offline
I Love You My PC
*********
Kurucu

Posts: 117
Joined: Aug 2009
Reputation: 7
Post: #1
Yasal Uyarı
UYARI: Forumsanal.Createmybb3.Com sitesi, sitede bağlantısı verilmiş ticari hiçbir FİLM,MP3,TEMPLATES ve PROGRAM vb. ilgili herhangi bir dosyayı kendi sunucularında barındırmamaktadır.

UYARI: ForumSanal.CreatMybb3 sitesinin (Bundan sonra "İnternet Sitesi" olarak bahsedilecektir) sahipleri ve/veya barındırmayı sağlayan host şirketi, içerikten ve Üyelerinin kullanım amaçlarından kesinlikle sorumlu değildir. Bu İnternet Sitesi'ndeki tüm dosyalar ve bütün site içeriği, sadece kişisel (özel) maksatlar içindir. Eğer, bu İnternet Sitesi eğitim veya eğlence amaçları dışında kullanılırsa, hareketlerinizin veya doğabilecek yasal başka herhangi bir şeyin sonucundan sorumlu tutulamayız. Bu İnternet Sitesi'nde bağlantılarla yayınlanmış herhangi bir FİLM, Mp3,Templates ve PROGRAM vb. indirdiyseniz, söz konusu film veya yazılımı kullanabilmeniz veya izleyebilmeniz için film şirketinden,yazarından,dağıtıcı firmadan veya satışı yapılan perakendecisinden resmi olarak satın almanız gerekir. Aksi takdirde bulunduğunuz ülkenin yasalarını ihlal ediyor olabilirsiniz. Eğer, bu İnternet Sitesi veya içeriği ile ilgili herhangi bir rahatsızlık duyarsanız, kolayca İnternet Tarayıcınızın "Geri (Back)" butonuna tıklayarak bu İnternet Sitesi'nden ayrılabilirsiniz.Eğer resmi bir amaç için bu sitede buluyorsanız (Anti-Korsan, Hükümet veya herhangi bir FİLM veya Yazılım Şirketi ile bağlantınız varsa) herhangi bir sayfayı, herhangi bir HTML dosyasını ve bu sitenin yapılması için kullanılan herhangi bir kodu göremezsiniz, hiçbir dosyayı indiremezsiniz. Bu İnternet Sitesi'nin içerdiği bütün bilgi, kişisel (özel) amaçlar içindir, ve yukarıda belirtilen amaçlar dışında bu İnternet Sitesi'ni görebileceğiniz (inceleyebileceğiniz) anlamına gelmez. Eğer, bu koşulları kabul etmeden bu İnternet Sitesi'ne girerseniz, 1995'te Bill Clinton tarafından imzalanmış olan İnternet gizlilik anlaşmasının 431.322.12 numaralı maddesini ihlal ediyorsunuz demektir. Buradan elde ettiğiniz dosyaları saklayarak, İnternet Sağlayıcı Servisimizi ve/veya Servislerimizi veya Şirketlerini tehdit EDEMEZSİNİZ, ve bu İnternet Sitesi'ne üye olan, bu İnternet Sitesi'ni kullanan ve bu İnternet Sitesi'ne giren herhangi birisinin ya da aile bireylerinin aleyhine DAVA AÇAMAZSINIZ.
Bu İnternet Sitesi'ne girmekle ve bu İnternet Sitesi'ne girmeye devam etmekle açıkça yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılırsınız ve bütün Uluslararası İnternet Kuralları ve Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına göre bu İnternet Sitesi'nin içeriği hakkında, Site, Site Kurucusu ve Üyeleri aleyhine bir faaliyette bulunamaz, her ne sebeple olursa olsun aleyhine dava açamaz, delil toplayamaz, şahitlik yapamaz, bu İnternet Sitesi'nin aleyhine olabilecek hiçbir faaliyette bulunamazsınız.EĞER BU ANLAŞMADA YUKARIDA BELİRLENEN MADDELERİ KABUL ETMİYORSANIZ, LÜTFEN BİR AN ÖNCE BU İNTERNET SİTESİNİ TERK EDİN !!!BÜTÜN İNDİRDİĞİNİZ DOSYALARI, KURULUMLARI , FİLM, MP3,TEMPLATES, ALTYAZI VE PROGRAMLARI ÇALIŞTIRMAK VE BAŞLATMAK KENDİ SORUMLULUĞUNUZ ALTINDADIR. HİÇBİR ŞEKİLDE ForumSanal.CreteMyBB3.Com YÖNETİCİLERİ VE/VEYA HOST SAHİPLERİ SORUMLU TUTULAMAZ.İlginiz için Teşekkür Ederiz.Site Yönetimi – ForumSanal.CreateMyBB3.ComWARNING : ForumSanal.CreateMyBB3.Com does not store any files listed on its server.

WARNING: The owners of this Internet page located at the Internet addres http://www.forumsanal.createmybb3.com (here in after - "Internet Page") and (or) the ISP(s) hosting are not prosecutable for the the way the contents of this Internet page are used. These files and all contents of this site are here for private purposes only. If you want to use a software for business purpose, please purchase it from your local retailer or software author. Nothing on this page is illegal the way it is. If you use this page for anything other than educational or entertainment purposes, we're not held responsible for your actions or anything as a result of this Internet Page. If you want to use a software that you downloaded using the links published in the Internet Page, you must officially purchase it! Otherwise you are probably violating the laws of your country. If you have any problems with this Internet Page or material the Internet Page contains, simply press "BACK" button of your browser. If you are affiliated with any government, or ANTI-Piracy group or any other related group or were formally a worker of one, you CANNOT enter this web site, can not access any of its files and you can not view any of the HTML files and program codes used for the creation of the Internet Page. All the information the Internet Page contains is private property and are not meant for viewing on any other purposes than mentioned above. If you enter this Internet Page without agreement to these terms, you are violating clause 431.322.12 of the Internet Privacy Act signed by Bill Clinton in 1995 and that involves your being not entitled to threaten our ISP(s) or any person(s) or company storing these files, cannot prosecute any person(s) affiliated with this page which includes family, friends or individuals who run or enter this Internet Page. By continuing to view this Internet Page, you are expressly, unconditionally and impliedly agreeing to all the terms set above.IF YOU DISAGREE TO ALL THE TERMS SET ABOVE YOU ARE NOT ENTITLED TO ENTER THIS INTERNET PAGE AND (OR) ACCESS THE CONTENTS OF THIS INTERNET PAGE BY ANY OTHER METHODS AS A WHOLE OR IN ANY PART!!! IF YOU DISAGREE TO ALL THE TERMS SET ABOVE YOU MUST LEAVE THIS INTERNET PAGE IMMEDIATELY!!!

YOU PRODUCE ALL DOWNLOADS, INSTALLATIONS , MOVİE,MUSİC,TEMPLATES AND PROGRAMS STARTS AT YOUR OWN RISK!!!Thank you for your attention.
Site Administration – CreateMyBB3

(This post was last modified: 09-08-2009 07:45 PM by Number One.)
09-08-2009 08:49 AM
Visit this user's website Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
Yasal Uyarı - Number One - 09-08-2009 08:49 AM

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: