Thread Closed 

Share on Facebook Share on Twitter

 
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurallar
Author Message
Number One Offline
I Love You My PC
*********
Kurucu

Posts: 117
Joined: Aug 2009
Reputation: 7
Post: #1
Kurallar
KURALLAR1.Forumda konuşamalar arasında argo kelime veya küfür gibi cümleler kulanmak kesinlikle yasaktır.
2.Forumda ''zzzz'' ''ssss'' ''fffff'' gibi harfler uzatılarak kullanılmaktadır tamamen boş iş ve gereksizdir.
3.Forumun kirlenmemesi açısından forumda boş konu boş cevap konusunu üstte tutsun diye ''up'' gibi cümleler kullanmak yasaktır insan zate forumun altta bile kalsa araştırırken o konuyu görür.
4.Forumda virus,trojen,turuva atı,keylogger gibi zararlı şeyler koymak yasaktır.
5. Forumda "t m m, ii, naber, s l m, sn, bn, ok,b y,b ye ....."vb. gibi abuk sabuk TÜRKÇE'yi katledici şeyler yazmayın lütfen.
6. Yaptığınız paylaşımların içerisinde terbiyesizlik,ahlâksızık,pornografik içerik,sapıklık, küfür, aşşağılayıcı, hakaret unsurları, DİN, VATAN, BAYRAK.... gibi yüce değerlerimize karşı saygı duyalım aksi taktirde hiç uyarmadan BAN yani yasaklanırsınız ona göre....
Bu süre en az 4 aydan 1 yıla kadar gitmektedir.
7.Yorum yazarken özel isimlere dikkat edelim hani ALLAH'ın (c.c.), Peygamber Efendimiz'in Hz.MUHAMMED (s.a.v.) ya da din büyüklerin adlarını yazarken(hiç hoş olmuyor lütfen dikkat edelim), ülkelerin (her ne kadar sevilmeyen olsalar bile maalesef özel isim sonuçta saygı gerektirir) adlarına dikkat edelim ve hiç bir din ve din şekline tahrik edici bir şekilde mesaj yazmak , konu açmak kesinlikle yasaktır ve koşulsuz sualsiz 3 ay BAN yersiniz...
8.Arkadaşlar yorum yazarken forum düzenini bozacak anlamsız yazılar sırf mesaj uzatmak için konulan parantezler,harfler,suratlar(smile bunların adı artık surat olsun ) ve bu amaçla kullanılan her türlü noktalama işretlerini ve amaçsız sadece iş olsun diye konulan aşırı büyük resimler koymak yasaktır.Çünkü, forumu okurken insana eziyet veriyor resmen sağa sola kayıyor ekran , gereken ilgiyi gösterirseniz sevinirim mesaj uzatmak istiyorsanız lütfen üşenmeyip bir kaç cümle yazarsanız daha iyi olur.Şimdiden çok teşekkürler.
9.Forumda hiçbir şekilde siyasi içerikli ortamı karıştıracak,forum huzurunu bozacak VATAN,DİL,DİN,IRK, VB. paylaşımlar yasaktır! Olması durumunda gereği yönetim tarafından yapılacaktır.
10.Lütfen ulu orta yerde msn adresinizi paylaşmayınız.Paylaşacaksanız imzanıza yazabilirsiniz.
14. Foruma magazin içerikli konular açmak yasaktır.
15.Lütfen kesinlikle başkasının özel hayatına karışmayınız,karışacak paylaşım ve mesajlarda bulunmayınız,kendi özel hayatınızla ilgili birine kızdıysanız vb. gibi şeyleri foruma yansıtıp, hakaret ve küfür sarf etmeyiniz.Tespit edildiğinde çok ciddi ve kesin cezası vardır. Süresiz BANdırma tatili kazanırsınız.
16.İmzalarınızda lütfen üyelik gerektiren site vb. linkler koymayınız.
17.Terbiyesiz, ahlâk dışı, küfür içeren, cinsellik +18 içeren karikatürler yasaktır.
18.Lütfen imzalar ekran koruyucu gibi büyük olmasın fazla büyük imza görürsem ve ya görürsek anında 1~5 gün arası ban yersiniz !!! Avatarınıza lütfen dikkat edin 75x75 boyutlarını geçmesin Lütfen
19.Lütfen buradan tüm üyelere sesleniyorum herhangi bir yönetici veya Co. admin süper moderatör hiç fark etmez messenger adresini alıp ona yalakalıp yaparak yetki istemeyin bunu öğrendikten sonra yetki verene veya isteyene asla yetki verilmez ve yetkisi alınır.Bu tekrarlanırsa 1~10 gün BANdırma taline bilet kazanırsınız.
20. Siteleriniz imzanızda değilde Siteleriniz Bölümünde olsun burası reklam sitesi değil forum
21.Konularda herhangi bir siteden " Alınıtı " yapılmışsa konuyu açan kişiye bir üyenin yok "bu benim konumdu hırsız,niye benim konumu çalıyorsun hain " vb. kelimeler görünülürse ilk başta uyarılır her tekrarlanışında %15 uyarı alrsınız ona göre dikkatli olun !
22.Hiç bir ForumSanal yetkilisi bir üst rütbenin mesajını editleyemez.Forum kurallarını hiçbir Forum Sanal yetkilileri üyelere hatırlatmak zorunda değildir ancak, yetkililerin kendi insiyatifleri doğrultusunda söylenebilir ama, hiçbir yönetim üyesi bu kuralları üyelere hatırlatmak zorun da değildir.Tüm üyeler bu forum kurallarını kabul etmiş sayılıp uyması gerekir!Bu üyenin kendi sorumluluğudur!
07-08-2009 01:04 AM
Visit this user's website Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
Kurallar - Number One - 07-08-2009 01:04 AM

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: